OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.09.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Maria Pawłowska,Dorota Piskorska,Agata Piskorska,Kinga Wróblewska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i szkoły katolickie.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe w łączności z Mszą św. o godz.11.00.
5. W piątek święto św.Archaniołów Michała,Gabriela,Rafała. Powierzajmy się ich opiece w naszej codzienności.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1997,50PLN. Za wszystkie ofiary wpłacone na konto parafialne i złożone w kościele bardzo serdecznie dziękuję, Bóg zapłać
7. Katechezy przedmałżeńskie w kościele farnym w Wolsztynie od 9-13.10.AD2023. Początek od godz.19.00.