OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.10.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Lidia Wita,Krystyna Kubacka,Mirosława Szarłata, Jerzy Malicki.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na KUL i szkoły katolickie 93,40 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję. Bóg zapłać..

4. Nabożeństwo różańcowe :
-dla dorosłych :-w kościele: poniedziałek,środa,piątek,sobota o godz.17.00,w niedzielę w łączności z Mszą o 11.00,
-w Solcu w sali od poniedziałku do piątku o godz.17.00
-dla dzieci: w kościele w poniedziałek i środę o 16.30.
5. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca:
 -objazd chorych w czwartek od godz.08.00
 -okazja do spowiedzi w piątek od godz.17.00
 Zachęcam do udziału i wspólnej modlitwy.
6. W październiku spotkania formacyjne dla członków Żywego Różańca w środę po Mszy św.
- Róże z Solca-11.10.
-Róże z Solca Nowego-18.10.
7. Katechezy przedmałżeńskie w kościele farnym w Wolsztynie od 9-13.10.AD2023. Początek od godz.19.00.