OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.10.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Halina Mehr,Waldemar Bielicki,Eugeniusz Mydlarz,Zuzanna Baer,Joanna Winiarz.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwo różańcowe :
- dla dorosłych :-w kościele: poniedziałek,środa,piątek,sobota o godz.17.00,w niedzielę w łączności z Mszą o 11.00,
- w Solcu w sali od poniedziałku do piątku o godz.17.00
- dla dzieci: w kosciele w poniedziałek i środę o 16.30.
 Zachęcam do udziału i wspólnej modlitwy.

4. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna.Po Mszach św.zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Zachęcam do duchowego przygotowania. Okazja do spowiedzi w piątek i sobotę od godz.17.00 podczas nabożeństw różańcowych. Kartki do wymienianek wyłożone są na stoliku z gazetami.
6. W przyszłą sobotę zapraszam do posprzątania naszego cmentarza. Rozpoczniemy o godz.10.00,proszę zabrać narzędzia.
7. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2438,51PLN. Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.
8. W Dzień Papieski zebraliśmy na Fundusz Nowego Tysiąclecia 172,45PLN. Za złożone ofiary z serca dziękuję.
9. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkania:
-klasa VII w poniedziałek po Mszy św.
-klasa VIII w środę po Mszy św.
10. Odbyły się spotkania z członkami Żywego Różańca. Spróbujemy wprowadzić w życie zwyczaj prowadzenia Różańca w pierwsze soboty miesiąca przed Mszą św.. Do wspólnej modlitwy zaproszeni są wszyscy Parafianie,a poszczególne Róże będą poproszone o prowadzenie modlitwy.