OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.10.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Danuta Mehr,Karolina Mehr-Kurasińska,Wanda Wachowicz,Edyta Świniarek,Julita Antkowiak,Franciszka Świniarek.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwo różańcowe :
-dla dorosłych :-w kościele: poniedziałek o godz.17.00,
      -dla dzieci: w kościele w poniedziałek o 16.30.

4. W ubiegłą niedzielę na Papieskie Dzieła Misyjne zebraliśmy 275PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
5. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych . Msze św. O godz.08.00 w kościele i o 11.00 na cmentarzu połączona z procesją,na cmentarzu w Kębłowie o godz.13.00 procesja i Msza św. Zachęcam do duchowego przygotowania. Okazja do spowiedzi w poniedziałek od godz.18.00 po Mszy św.. Kartki do wymienianek wyłożone są na stoliku z gazetami.Wymienianki składamy w zakrystii lub do koszyczka. Wymienianki będą odmawiane w łączności z Mszami św.we wszystkie soboty i niedziele listopada.
6. W czwartek Dzień Zaduszny. Msze św. W sali w Solcu o godz.10.00 i w kościele o godz.17.30. Młodzież w czasie Mszy zaprezentuje Zaduszki.Będziemy modlić się za zmarłych w mijającym roku.
7. Od 1 -8 listopada można zyskiwać odpusty za tych,którzy w czyśćcu oczekują zbawienia. By go uzyskać trzeba nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych w intencjach wyznaczonych przez Ojca świętego. W tych dniach powinno się przyjąć Komunię świętą. Zachęcam do tej konkretnej pomocy.
8. W związku z tym,że w środę przypada Wszystkich Świętych msza zbiorowa będzie odprawiona w piątek.
9. W przyszłą sobotę o poprowadzenie różańca o godz.17.00 proszę I Różę Matek z Solca Nowego.
10. Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium św. Urszuli w Pniewach odbędzie się 25.11.2023 r. Koszt 40 PLN /obiad i przejazd/. Zachęcam do udziału. Zapisy w zakrystii.
11. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
  -Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek o godz.17.00
  -okazja do spowiedzi w piątek od 16.45