^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.11.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Bogdan,Krystyna,Kamil Kurasińscy,Andrzej,Zuzanna,Antonina Ratajczak,Marcin,Ewa Antkowiak,Irena Buła.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.

3. Kartki do wymienianek wyłożone są na stoliku z gazetami.Wymienianki składamy w zakrystii lub do koszyczka. Wymienianki będą odmawiane w łączności z Mszami św.we wszystkie soboty i niedziele listopada.
4. Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium św. Urszuli w Pniewach odbędzie się 25.11.2023 r. Koszt 40 PLN /obiad i przejazd/. Zachęcam do udziału. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli.
5. Liturgię Mszy św. w przyszłą niedzielę o godz.11.00 przygotują dzieci pierwszokomunijne. W czasie Mszy św. Poświęcenie książeczek.
6. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
7. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone życzenia imieninowe i przygotowanie delegacji.
8. Nasza Parafia zaprasza na Zabawę Karnawałową,która odbędzie się 13.01.AD2024.W czasie zabawy zagra zespół TAKTON.Koszt udziału 299 PLN od pary. Zapisy w sklepie w Solcu. W czasie zabawy loteria fantowa. Fanty można przynosić do zakrystii.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.