^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.11.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marzena Jędrzejczak,Teresa Wasiek,Beata i Irena Dziergwa,Andrzej Przybyła.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Zakończył się miesiąc październik.Bardzo dziękuje uczestnikom nabożeństw w kosciele,w sali w Solcu i nabożeństw dla dzieci. Szczególne podziękowania dla prowadzących modlitwy oraz obecnym na spotkaniach formacyjnych Żywego Różańca.

4. Przeżyliśmy uroczystość Wszystkich Świętych. Wyrazy wdzięczności i szacunku dla wszystkich,którzy z potrzeby serca ofiarowali czas i swoją pracę:
 -sprzątającym cmentarz,
 -przygotowującym ołtarz i nagłośnienie na cmentarzu
 -oprawie liturgicznej i muzycznej
 -młodziezy za przygotowanie i przeprowadzenie Zaduszek
5. Kartki do wymienianek wyłożone są na stoliku z gazetami.Wymienianki składamy w zakrystii lub do koszyczka. Wymienianki będą odmawiane w łączności z Mszami św.we wszystkie soboty i niedziele listopada.
7.Od 1 -8 listopada można zyskiwać odpusty za tych,którzy w czyśćcu oczekują zbawienia. By go uzyskać trzeba nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych w intencjach wyznaczonych przez Ojca świętego. W tych dniach powinno się przyjąć Komunię świętą. Zachęcam do tej konkretnej pomocy.
8. Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium św. Urszuli w Pniewach odbędzie się 25.11.2023 r. Koszt 40 PLN /obiad i przejazd/. Zachęcam do udziału. Zapisy w zakrystii.
9. W sobotę Święto Niepodległości. Msza w intencji Ojczyzny o godz.11.00.Zachęcam do udekorowania domów flagami narodowymi.
10. Spotkanie Rady Parafialnej w środę po wieczornej Mszy św. na probostwie.
11.  P .Maciejowi dziękuję za zainstalowanie zegara w kościele.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.