OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.01.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Elżbieta Szukała,Kamil Chłopowiec,Kamila Antkowiak..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W poniedziałek Msza św. rano o godz.08.00.

4. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego,Matki Bożej Gromnicznej. Msze św.na sali w Solcu o godz.10.30 i w kościele o 17.30.Na każdej Mszy święcenie gromnic. Tego dnia będziemy przeżywać Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zachęcam do modlitwy o nowe powołania do życia zakonnego. Po Mszach zbiórka ofiar na klasztory klauzurowe.
5. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
   -objazd chorych w czwartek od godz.08.00 /zgłoszenia w czasie kolędy proszę potwierdzić w zakrystii/,
   -adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz.17.00,
   -okazja do spowiedzi w piątek od 16.45,
6. W ubiegłą niedziele zebraliśmy na składce remontowej 2151,92 PLN. Za wszystkie ofiary wpłacone na konto i złożone w kościele Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
7. W sobotę zapraszam chętne osoby do rozbierania żłóbka od godz.10.00.