OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.02.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Lucyna Przymuszała,Alicja Lorenz,Lena Wyrwa,Bernadeta Rzeżnik,Oskar Rzeżnik,Jacek Gorzelniak,Zofia Toś,Ryszard Spławski.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.

3. W święto Ofiarowania Pańskiego zebraliśmy na klasztory klauzurowe 142,50 PLN i 1Euro. Za wszystkie ofiary z serca dziękuję.
4. W przyszłą niedzielę Swiatowy Dzień Chorego.Módlmy sie za chorych przez pośrednictwo Matki Bożej z Lourdes.