^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.02.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marianna Jędrzejczak,Genowefa Żak,Alicja Sammler,Amelia Sammler.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
-Droga Krzyżowa w piątek w łączności z Mszą św.
-Gorzkie żale w niedzielę po Mszy św.o godz.11.00.

4. Dziękuję za ofiary na Daninę diecezjalną oraz ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od III Róży Matek z Solca.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2158,40PLN. Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.Dzisiaj Dzień modlitw,postu i solidarności z misjonarzami.Po Mszach św.zbiórka ofiar na fundusz”Ad Gentes”wspomagający pracę polskich misjonarzy .
6. W Wielkim Poście zachęcam Parafian do udziału w akcji „Misjonarz na Post”.
7. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca:
-okazja do spowiedzi w piątek od godz.17.00,
-adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 16.55.
8. W przyszłą niedzielę wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich z Solca i Solca Nowego chcemy zorganizować akcję pomocy dla p. katechetki Bogumiły Ganczarskiej zbierającej fundusze na potrzebne leki. Po Mszach św.o godz.08.00 i 11.00 będzie można nabyć ciasto do niedzielnej kawy w cenie 5PLN . Zachęcam do nabycia i wsparcia tej akcji.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.