OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.02.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Spławska,Barbara Każmierczak..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. W środę popielcową zebraliśmy na Caritas 254,50PLN.Za złożone ofiary bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.

4. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 -Droga Krzyżowa w piątek:dla dorosłych w łączności z Mszą o godz.17.30
 -Gorzkie Żale w łączności z niedzielną mszą o godz.11.00.
5. Daninę diecezjalną składamy w osobnych kopertach wyłożonych na stoliku pod chórem.
6. Nasi ministranci uczestniczyli w piątek w Dekanalnym Turnieju Piłki Nożnej. Młodsi ministranci zwyciężyli,a Jakub Wróblewski zdobył tytuł Króla Strzelców,starsi zajęli drugie miejsce. Gratulujemy chłopakom sukcesów.
7. W przyszłą niedzielę Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z misjonarzami. Po Mszach św.zbiórka ofiar na dzieło pomocy „Ad Gentes" wspomagające pracę polskich misjonarzy.
8. W Wielkim Poście zachęcam Parafian do wzięcia udziału w akcji „Misjonarz na Post". Obecnie na misjach pracuje 1683 polskich misjonarzy. Możemy zaopiekować się jednym z nich i ofiarować modlitwę,dobrowolną formę postu,dobre postanowienie lub ofiarowanie cierpienia. Na stronie naszej Archidiecezji można wylosować konkretnego misjonarza. Można tez skorzystać ze strony"Misjonarz na post". Zachęcam do takiej duchowej pomocy.