OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.05.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Rafał Skorupiński,Anna i Eliza Lorenz,Patrycja i Maciej Matysik oraz rodzicom dzieci z klasy II za umycie okien w kościele.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dziękuję za ofiary na Daninę diecezjalną.
4. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszą św.

5. W środę uroczystość św.Stanisława,głównego Patrona naszej Ojczyzny i Archidiecezji.
6. W tym tygodniu Dni Krzyżowe,czas modlitwy o dobre urodzaje,Procesje błagalne w poniedziałek,środę i piątek  przed Mszą o godz.17.15.Zachęcam szczególnie pracujących na roli.
7. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy św.o godz.11.00 ośmioro dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Zachęcam do modlitwy w ich intencji. Próby przed uroczystością w czwartek o godz.17.00 i w piątek o 18.00. W piątek okazja do spowiedzi.
8. Od piątku modlitwy przygotowujące do uroczystości Zesłania Ducha św.
9. Zapowiedzi przedmałżeńskie:Weronika Koczorowska z Solca Nowego i Adrian Adamczak z Nowej Dąbrowy.Zap.I