OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.05.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła p.Kacprowi,p.Rafałowi za wykonanie banerów dekoracyjnych oraz p.Mariuszowi za ich zawieszenie. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszą św.,w trakcie nabożeństwa modlitwy nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha św.

4. Dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy św.o godz.11.00 ośmioro dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Od poniedziałku przeżywać będziemy Biały Tydzień. Msze św. O godz.17.30. W sobotę wyruszamy na pielgrzymkę do Rokitna.Zachęcam do modlitwy w ich intencji.
5. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha św.,a w ciągu tygodnia święta Macieja Apostoła we wtorek i Andrzeja Boboli głównego patrona Polski w czwartek.
6. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:Weronika Koczorowska z Solca Nowego i Adrian Adamczak z Nowej Dąbrowy.Zap.II oraz Angelika Gawron z Wielichowa i Mateusz Spławski z Solca.Zap.I