^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.05.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła p.Patrycja Reimann,Ewa Żok. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszą św.

4. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha św.kończąca okres wielkanocny,jutro święto NMP Matki Kościoła/drugi dzień Zielonych Świąt/.
5. Od jutra w czasie remontu kościoła Msze św.będą odprawiane pod namiotem z boku kościoła.
6. Przeżyliśmy uroczystość I Komunii św. I Biały Tydzień. Bardzo dziękuję dzieciom i rodzicom za przygotowanie i udekorowanie kościoła,za zaangażowanie w liturgię i pielgrzymowanie do Rokitna,za Dar Ołtarza w postaci pięknych obrusów ołtarzowych.P.Magdalenie za opiekę nad grupa i pomoc w przeprowadzeniu liturgii i czuwanie nad grupą,p.Marzenie i p.Rafałowi za oprawę muzyczną,p.Kacprowi Krawczykowi za odkurzenie parapetów i wyczyszczenie wykładziny,p.Ryszardowi Spławskiemu i p. Mariuszowi Hamrolowi za pomoc w udekorowaniu kościoła. Trwajmy w modlitwie za dzieci.
7. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej w tym dniu uroczystość I Komunii św.we Wroniawach. W związku z tym Msze niedzielne w naszym kościele o godz.08.00 i 09.30.
8. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Angelika Gawron z Wielichowa i Mateusz Spławski z Solca.Zap.I

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.