Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 13.09.2015 r.

1. Od dzisiaj do soboty przeżywamy w naszej Ojczyźnie V Tydzień Wychowania. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy w tej intencji w czasie Mszy św.
2. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu w środę po zakończonej Mszy św. o godz. 17.30 oraz w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Intencje na Nowennę można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.
4. W piątek przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży, to także dzień Imienin ks. Abp. Stanisława Gądeckiego. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej Archidiecezji.
5. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydział Teologicznego UAM w Poznaniu – za tydzień w niedzielę przed kościołem.
6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Jak zwykle składka będzie przeznaczona na prowadzone prace przy naszym kościele.
7. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 28.09-02.10.2015 o godz. 19.00.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Marii Mielcarek i Krystynie Kulus;
● Bóg zapłać wszystkim mieszkańcom Solca za zakończone wczoraj sprzątanie kościoła. Od najbliższego tygodnia proszę o dalsze sprzątanie mieszkańców Solca Nowego.
● dziękuję firmie pana Spławskiego za wykonane dotychczas prace przy kościele. Obecnie musimy poczekać dwa tygodnie aż wyschną położone tynki na fundamentach i dopiero wtedy rozpoczniemy dalsze prace zabezpieczające fundamenty naszego kościoła.
9. Przed kościołem do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł)