Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą 20.09.2015 r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Jak zwykle składka jest przeznaczona na prowadzone prace przy naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydział Teologicznego UAM w Poznaniu.

3. Od poniedziałku do czwartku będę przebywał na badaniach w szpitalu. W czasie mojej nieobecności będą mnie zastępować Ojcowie Oblaci. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić do Kębłowa, do ks. Andrzeja Krusia pod nr telefonu 68 3841997. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.
4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30.
5. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 28.09-02.10.2015 o godz. 19.00.
6. Wspólnota Przymierze Miłosierdzia z parafii pw. św. Józefa Opiekuna Kościoła Świętego w Wolsztynie zaprasza na inaugurację Szkoły Biblijnej, która odbędzie się w dniu 21 września tj. poniedziałek o godz. 19.30 w kościele św. Józefa w Wolsztynie.
7. W piątek zmarł śp. Jan Matykowski z ul. Nowej we Wroniawach (przeżył 83 lata). Msza św. pogrzebowa w kościele we Wroniawach w poniedziałek 21 września o godz. 11.00. Pogrzeb bezpośrednio po Mszy św. na cmentarzu w Kębłowie. Różaniec w intencji zmarłego, przed Mszą św. pogrzebową o godz. 10.30. Módlmy się w intencji zmarłego – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
8. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Ewie Kaczmarek, Elżbiecie Zielińskiej, Annie Wolnik, Jakubowi Kaczmarkowi.
9. Przed kościołem do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), a także kalendarz na rok 2016 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).