Ogłoszenia duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą 25.10.2015 r.

1. Modlitwa różańcowa w kościele - w poniedziałek, środę i piątek po Mszy św. o godz. 17.30; w sobotę o godz. 17.00 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Różaniec na Sali w Solcu od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
Modlitwa Różańcowa dla dzieci w środę o godz. 16.30.
2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.15.

3. W środę przypada wspomnienie św. App. Szymona i Judy Tadeusza,
4. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. w kościele o godz. 8.00. Msza św. w intencji zmarłych Parafian będzie odprawiona na naszym parafialnym cmentarzu w Solcu Nowym o godz. 11.00. Po Mszy św. procesja żałobna do krzyża. Ofiary zebrane podczas tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza.
5. Procesja z modlitwą za zmarłych i Msza św. na cmentarzu w Kębłowie – 1 listopada o godz. 13.00. Składka będzie przeznaczona na utrzymanie cmentarza i remont kościółka św. Wawrzyńca.
6. 1 listopada od godz. 12.00 do 2 listopada godz. 24.00 we wszystkich kościołach i kaplicach ci, którzy prawnie z nich korzystają, mogą uzyskać odpust zupełny (który wolno ofiarować tylko w jednym z ww. terminów, tylko raz i tylko za jednego zmarłego, jeżeli pobożnie nawiedzą ww. kościół i zmówią w nim: Ojcze nasz i Wierzę w Boga).
7. Każdego dnia od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.
8. W listopadowe dni, częściej niż kiedykolwiek w ciągu całego roku, pamiętamy o naszych drogich zmarłych. W intencji zmarłych modlić się będziemy w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki są wyłożone pod chórem. Wymienianki można składać do skrzynki ustawionej w wejściu do kościoła.
9. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu w środę po Mszy św. i w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.
10. W poniedziałek 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Podczas Mszy św. o godz. 17.30 modlić się będziemy za parafian zmarłych w mijającym roku oraz wszystkich zmarłych z naszej Wspólnoty Parafialnej. Serdecznie zapraszam!
11. Młodzież, która chciałaby pomóc w przygotowania Dnia Zadusznego w naszej parafii zapraszam na spotkanie w środę o godz. 19.00 na probostwie.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Lucynie Świniarek, Beacie Dziergwa, Irenie Dziergwa, Andrzejowi Przybyła;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.038,35 zł.
● za ofiary złożone na Papieskie Dzieła Misyjne. Zebraliśmy 96,20 zł.
Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!
13. Przed kościołem do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Wzrastanie” (4 zł), nowy numer „Miłujcie się” (4 zł), a także kalendarz na rok 2016 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).