Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą 15.11.2015 r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na potrzebne prace przy naszym kościele. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 – poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej.

2. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się w tzw. „wymieniankach” w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki można składać jeszcze dzisiaj do skrzynki ustawionej w wejściu do kościoła.
3. Od poniedziałku do czwartku będę przebywał na badaniach w szpitalu. W czasie mojej nieobecności będą mnie zastępować Ojcowie Oblaci. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić do Gościeszyna, do ks. Józefa Wachowiaka pod nr telefonu 68 384 33 24 lub bezpośrednio do mnie (tel. 601381160). W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.
4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W naszej Parafii gościć będziemy kleryka Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, który po Mszach św. przed kościołem zbierał będzie ofiary na potrzeby Seminarium.
5. W sobotę odbył się pogrzeb pochodzącego z naszej parafii śp. Wacława Radkiewicza (przeżył 85 lat). Módlmy się w jego intencji – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
6. Serdecznie dziękuję za:
● za ofiary złożone w ubiegła niedzielę na pomoc dla Syrii. Zebraliśmy 190 zł.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne:  Marzenie i Adrianowi Piskorskim, Annie i Kubie Górniaczyk, Agnieszce Koczorowskiej, Aleksandrze Michalewicz, Marii Piskorskiej, Halinie Jońca.
7. Przed kościołem do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), a także kalendarz na rok 2016 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).