Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną - 10.04.2016 r.

1. Dzisiaj przypada Światowa Niedziela Modlitw o Powołania. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
2. W związku z przypadającą dzisiaj trzecią niedzielą miesiąca, składka jest przeznaczona na trwające prace przy wymianie dachu kościoła. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!

3. Biuro Parafialne czynne w środę po wieczornej Mszy św. oraz w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.
4. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Do koszyczka w kruchcie można składać intencje do wspólnej modlitwy.
5. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 18 do 22 kwietnia o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
6. Misjonarze Oblaci z Obry serdecznie zapraszają młodzież na Młodzieżowy Dzień Skupienia, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 kwietnia 2016 r. od godz. 14.00 do 21.30. Podczas spotkania odpowiemy na pytanie, co to znaczy, że każdy z nas przez chrzest stał się królem oraz co z tego wynika. Więcej informacji na stronie internetowej seminarium www.obra.oblaci.pl lub na FB: /MDSOBRA.OBLACI.
7. Odpowiadając na apel Papieża Franciszka, w niedzielę 24 kwietnia br. we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla Ukrainy.
8. Przypominam, iż do niedzieli 24 kwietnia włącznie przyjmuję zapisy na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa (30.07-31.07.2016). Cena pakietu pielgrzyma 330 zł. (www.sdm.jordan-poznan.pl).
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Wioletcie Jokś, Grażynie Skrzypczak, Jerzemu Ratajskiemu;
● kolejnym 3 rodzinom za ofiary złożone na daninę diecezjalną i ofiary na nasz kościół;
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki” oraz dla młodzieży „Wzrastanie”.