Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą - 12.06.2016 r.

1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu.
2. Nabożeństwa czerwcowe: w dni powszednie po Mszy św., w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. Biuro Parafialne czynne w środę po wieczornej Mszy św. oraz w czwartek od 16.30 do 17.30.

4. Najbliższa niedziela to trzecia niedziela miesiąca, a zatem ofiary zebrane podczas Mszy św. będą przeznaczone na spłatę długu związanego z remontem dachu naszej świątyni.
5. Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze zapraszają młodzież na ostatni, przedwakacyjny Młodzieżowy Dzień Skupienia. Hasłem będą słowa z Ewangelii św. Mateusza: „U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone” (Mt 10, 30). Rozpoczęcie w sobotę 18 czerwca o godz. 15.00, zakończenie o godz. 22.00. Więcej informacji na facebooku: mdsobra Obra Oblaci lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
6. W dniach od 20 do 23 lipca 2016 r. gościć będziemy w naszej parafii i we Wroniawach grupę 50 młodych ludzi wraz z księdzem De Villepoix Damien z Francji, a dokładnie z Valence. W zakrystii jest wyłożona lista na którą mogą zapisywać się te rodziny, które chciałyby przyjąć do swych domów pielgrzymów ze Światowych Dni Młodzieży.
7. Otrzymałem propozycję pielgrzymki parafialnej do Ziemi Świętej w terminie od 4 do 12 listopada 2016 r. (cena 3400 zł + 100 $); aby taki wyjazd był możliwy musimy zebrać przynajmniej 10 osób. Szczegółowy plan i więcej informacji w zakrystii po Mszach św. lub biurze parafialnym. Termin odpowiedzi do końca czerwca.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Dorocie Kaczmarek, Teresie Przybyła, Mirosławie Schaeffer;
● za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę przed kościołem na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Zebraliśmy 694,50 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”.