Ogłoszenia duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą - 05.06.2016 r.

1. Dzisiaj przeżywamy w naszej Ojczyźnie Święto Dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad nami i całym światem. Przed kościołem zbieramy ofiary na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
2. W środę przypada wspomnienie św. Jadwigi Królowej; w piątek bł. Bogumiła – patrona naszej Archidiecezji; w sobotę św. Barnaby Apostoła.

3. Nabożeństwa czerwcowe: w dni powszednie po Mszy św., w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu w środę po wieczornej Mszy św. oraz w czwartek od 16.30 do 17.30.
5. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbierać będziemy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu.
6. W dniach od 20 do 23 lipca 2016 r. gościć będziemy w naszej parafii i we Wroniawach grupę 50 młodych ludzi wraz z księdzem De Villepoix Damien z Francji, a dokładnie z Valence. W zakrystii jest wyłożona lista na którą mogą zapisywać się te rodziny, które chciałyby przyjąć do swych domów pielgrzymów ze Światowych Dni Młodzieży.
7. Spotkanie dla młodzieży, która chciałaby zaangażować się w przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii od 20 do 23 lipca, odbędzie się w środę 8 czerwca o godz. 19.00 na probostwie w Solcu Nowym.
8. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Bożenie Teichert, Anecie i Stefanii Dudziak, Sylwii, Izabelii, Wiktorii Knobel.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”.