Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą - 28.08.2016 r.

1. Od 31 sierpnia wracamy do przedwakacyjnego porządku Mszy św., czyli w środę, piątek i sobotę o godz. 17.30; w niedziele bez zmian.
2. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. oraz w czwartek od 16.30 do 17.30.

3. W czwartek przypada 77 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach  o poległych w obronie naszej Ojczyzny. Módlmy się także o tak bardzo potrzebny pokój na świecie.
4. Msza św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego odbędzie się w kościele w Mochach - dla uczniów Szkoły Podstawowej o godz. 8.15; Msza św. dla uczniów Gimnazjum o godz. 10.15.
5. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistom w naszym kościele, w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00.
6. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do koszyczka w kruchcie kościoła.
7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w środę pół godziny przed Mszą św. oraz w piątek od godz. 16.30 do 17.30.
8. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną we wrześniu wyjątkowo w najbliższą sobotę od godz. 8.00.
 ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Annie Piskorskiej, Marii Pawłowskiej, Natalii i Kacprowi Wróblewskim, Marii Piskorskiej;
 ● bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Uroczystości Odpustowej w naszej Parafii. Dziękuję za uplecenie girlandy, za pomoc w udekorowaniu kościoła, dziękuję pocztom sztandarowym, panom niosącym baldachim, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, panu organiście i Drogim Parafianom za obecność oraz wspólnotę modlitwy.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia „Przewodnik Katolicki” (5 zł).