Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą - 25.09.2016 r.

1. W najbliższą sobotę rozpocznie się październik. Przez cały miesiąc zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele - w poniedziałek, środę, piątek i sobotę po Mszy św. o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Różaniec na Sali w Solcu od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
Dzieci zapraszam dodatkowo na modlitwę różańcową w każdą środę października o godz. 16.30 w kościele.

2. W październiku Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiać będziemy w środy o godz. 17.15.
3. W sobotę przypada wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
4. Poświęcenie Różańców dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w najbliższą niedzielę 2 października podczas Mszy św. o godz. 11.00.
5. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w środę po zakończonej Mszy św. o godz. 17.30.
6. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 26.09-30.09.2015, codziennie o godz. 19.00.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Monice Pławińskiej, Teresie Kulus;
● za ofiary zebrane do puszek na pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Zebraliśmy 378,50 zł.;
● za ofiary zebrane na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.665,70 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
8. Przed kościołem do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).