Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą - 09.02.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na V Niedzielę Zwykłą - 09.02.2014r.

1. Dzisiaj o godz. 14.00 na Sali w Solcu wymiana tajemnic różańcowych.
2. We wtorek obchodzimy wspomnienie liturgiczne Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest w Kościele Światowy Dzień Chorego.
3. W środę po Mszy św. o godz. 17.30 Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy.
4. W piątek wspominamy świętych Cyryla i Metodego, Apostołów Słowian i patronów Europy.
5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na remont naszej Świątyni i jej otoczenia.
6. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 24 do 28 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
7. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej odbędzie się w środę 19 lutego o godz. 18.30 w kościele. Bardzo proszę o obecność przynajmniej jednego z rodziców.
8. Od poniedziałku do piątku będę przebywał poza parafią. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą Ojcowie Oblaci z Obry. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić na probostwo w Kębłowie pod nr telefonu: 68 384 19 97 lub bezpośrednio do mnie: 601 38 11 60.
-  za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary na kwiaty: Gabrieli Nowackiej, Leszkowi Wróblowi, Cecylii Kaźmierskiej, Marzenie Lorenz.
- za ofiary złożone na potrzeby zakonów klauzurowych. Zebraliśmy 75 zł i 45 gr.
10. Zapowiedzi przedślubne – mają zamiar wstąpić w związek małżeński:
- Marcin Kryś, par. pw. M. B. Częstochowskiej w Solcu Nowym
     Paulina Tomiak, par. pw. św. Stanisława w Gościeszynie,
     zapowiedź I
Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
11. W piątek odbył się pogrzeb śp. Czesławy Wasiek (przeżyła 87 lat). Módlmy się w jej intencji – „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”.
12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Miłujcie się”.