Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą - 16.02.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na VI Niedzielę Zwykłą - 16.02.2014r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na remont naszej Świątyni i jej otoczenia.
2. W środę po Mszy św. o godz. 17.30 Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy.
3. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej odbędzie się w środę 19 lutego o godz. 18.30 w kościele. Bardzo proszę o obecność przynajmniej jednego z rodziców.
4. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 24 do 28 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
5. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary na kwiaty: Teresie i Józefowi Łakomym, Ewie Utrata, Marioli Matysik.
6. Zapowiedzi przedślubne – mają zamiar wstąpić w związek małżeński:
- Marcin Kryś, par. pw. M. B. Częstochowskiej w Solcu Nowym
  Paulina Tomiak, par. pw. św. Stanisława w Gościeszynie,
  zapowiedź II
Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Miłujcie się”.