Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą - 23.07.2017 r.

1. W związku z przypadającym 25 lipca wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców – dzisiaj po Mszy św. tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
2. Dzisiaj w niedzielę 23 lipca odbędzie się nasz parafialny festyn przy kościele. Rozpoczniemy go Mszą św. o godz. 12.00 (Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00). Po jej zakończeniu wspólne biesiadowanie, gry i zabawy przy kościele, zakończone zabawą taneczną prowadzoną przez zespół „TakTon”. W czasie trwania festynu wystąpią dla nas m.in.: o godz. 14.00 zatańczą dzieci z naszej Parafii; o godz. 15.00 wystąpi lokalny kabaret; od godz. 14.00 do 17.00 zabawy i gry dla dzieci i rodziców. Tak jak w ubiegłym roku w trakcie festynu do godz. 18.00 rozprowadzać będziemy cegiełki na końcowe pokrycie długu związanego z remontem dachu kościoła (spośród nabywców cegiełek rozlosujemy nagrody, między innymi: talon na 800 zł do wykorzystania w sklepie RTV AGD, rower wartości 1.100 zł oraz rower wartości 1600 zł, nagroda niespodzianka wartości 1000 zł oraz sprzęt RTV AGD i wiele innych ciekawych nagród). Już dzisiaj dziękuję za upieczenie ciasta i przyniesione fanty. Serdecznie zapraszam do udziały w festynie!
3. W środę przypada wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

4. W środę po Mszy św. o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.
5. Biuro parafialne czynne w środę po Mszy św. oraz w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Kamili Kaźmierczak, Małgorzacie Pachołek, Małgorzacie Waligóra;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.281,87 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (4 zł).