OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.09.AD2020

1. Rozpoczynamy X Tydzień Wychowania pod hasłem “Budujmy więzi”. Zachęcam do modlitwy w intencji rodziców,nauczycieli i wychowanków. Po każdej Mszy św. Dziesiątek różańca w tej intencji.
2. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża św.,a w piątek św.Stanisława patrona naszej Ojczyzny.

3. W przyszłą niedzielę składka remontowa z racji 3 niedzieli miesiąca. Polecam ją ofiarności parafian,a po Mszach zbiórka ofiar na Ziemię świętą.
4. W przyszłą niedzielę będziemy też odchodzić Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
5. Kurs przedmałżeński od 21-25.09.2020 r. w wolsztyńskiej Farze. Spotkania o godz.19.00.