OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.05.AD2021

1. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.

2. Objazd chorych z racji I piątku w środę od godziny 08.00

3.Spowiedż w środę od 17.00 i w piątek od 17.00. Zachęcam do skorzystania.

4.Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w poniedziałek po Mszy św.,od wtorku nabożeństwa do NSPJ w łączności z Mszami św.

5.Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienioe tego obowiązku.

6. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom wieczoru modlitwy w środę,szczególnie dzieciom pierwszokomunijnym. Przepraszam za zmianę miejsca i za trudności z tym związane.

7.Procesja Bożego Ciała w tym roku odbędzie się w Solcu.Mieszkańców ulic Rzecznej i Zakątka,przedstawicieli Róż Ojców i wszystkich,którzy chcą pomóc zapraszam na zebranie organizacyjne w niedzielę o godz.14.00 do sali wiejskiej.Procesja rozpocznie się o godz.11.30 i zakończy Mszą przy sali. Pamiętajmy o udekorowaniu domów i wywieszeniu flag.Bardzo proszę o pomoc sąsiedzką przy budowie ołtarzy. Strażaków proszę o zabezpieczenie trasy procesji i niesienie baldachimu.

8.Próba dla dziewczynek,które chcą sypać kwiatki w uroczystość Bożego Ciała i w oktawie w środę o godz.16.00 przy kościele.Proszę także o przyniesienie kwiatów. Kosz będzie ustawiony przy pierwszym ołtarzu.

9.Msze św.z procesją wokół kościoła od piątku o godz.17.30.,w niedzielę po mszy o godz.11.00.

10.Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek o godz.17.00. Obecność obowiązkowa.

11.Do sakramentu małżeństwa przygotowuja się Agnieszka Żok i Błażej Bielicki,Agnieszka Maciołek i Arkadiusz Koza.