^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.06.AD2021

1.Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Magdalena Piskorska,Monika Hajak,Bogumiła Kryś,Natalia Kryś.Bóg zapłać.
2.Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3.We wtorek uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz.17:30.Składka przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
4. Nabożeństwa do NSPJ w łączności z Mszami św.

5.Czas komunii wielkanocnej z racji pandemii został przedłużony do 14.09. Apeluję o spełnienioe tego obowiązku.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1796,10PLN. Czcigodnym Parafianom za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bardzo serdecznie dziękuję.
7. Objazd chorych w czwartek od godz.8.00.
8.Okazja do spowiedzi z racji I piątku miesiąca od godz.16.30.        
9.W sobotę 26.07. rozpocznie się Wielki Odpust Matki Bożej Ucieczki Grzeszników w Wieleniu Zaobrzańskim,który będzie trwał przez cały tydzień. Zachęcam do pielgrzymowania. Program odpustu jest wywieszony w gablocie. W tym roku ze względu na ograniczenia epidemiczne parafia Kębłowo nie organizuje pieszej pielgrzymki. W dużej grupie trzebaby albo iść w maseczkach albo w odstępach 1,5 m.W związku z tym razem z proboszczem z Kębłowa zachęcamy by pójść w małych grupach,pojechać rowerem lub samochodem. Tradycyjna Msza odpustowa w niedzielę 04.07.o godz.10.00.
10. Katecheza przedmałżeńska w wolsztyńskkiej Farze od poniedziałku 28.06.-02.-07.2021r. Spotkania o godz.19.00.
11.Bardzo dziękuję wszystkim osobom,które przygotowały uroczystość bierzmowania.Rodzicom gratulujemy doprowadzenia do przyjęcia sakramentu,Bierzmowanym życzymy dobrego wykorzystania Darów Ducha św. W dorosłym życiu.

 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.