OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.12.AD2021

1. Bardzo dziekuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj Sakra Biskupia Ks.Jana Glapiaka. Zachęcam do modlitwy i oglądania transmisji w Tvp 3 lub Tv Trwam od godziny 15.20.

4. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz opłatki można nabywać w zakrystii.
5. Okazja do spowiedzi w poniedziałek w Kębłowie,we wtorek w wolsztyńskiej Farze i w środę w parafii św.Józefa w Wolsztynie. Dziękuję wszystkim osobom,które skorzystały ze spowiedzi w środę.
6. W tym tygodniu Roraty w poniedziałek i w środę. Zapraszam dzieci i dorosłych.
7. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN do nabycia w kruchcie kościoła.
8. Dziękuję wszystkim,którzy wzięli udział w akcji „Paczuszka dla Maluszka”.
9. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia.Msze św.o godz.19.30 i o północy Pasterka. W Boże Narodzenie Msza o godz.11.00. W niedzielę święto Świętej Rodziny.Msze o godz.08.00 i 11.00. Po Mszach zbiórka ofiar na KUL i ASD.
10. Śpiewanie kolęd przy żłóbku w drugie święto po Mszy o godz.11.00
11. W tym roku w związku z zaleceniem Ks.Arcybiskupa nie będzie tradycyjnej kolędy. Tak jak w roku ubiegłym zapraszam na Msze kolędowe o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych rejonów do kościoła. Plan jest wywieszony w gablocie.