OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.04.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Weronika Stańczak,Damian Piskorski,Aurelia Żok,Tadeusz Żok,Bernadeta Kryś,Ryszard Buła Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj dzień pomocy modlitewnej i materialnej dla KUL. Po Mszach zbiórka ofiar do puszki w na regale z gazetami.
4. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną . Bóg zapłać.

5. Przeżyliśmy najpiękniejszy okres roku liturgicznego.Pragnę bardzo serdecznie podziękować osobom szczególnie zaangażowanym: Ministrantom i szafarzom,osobom czytającym komentarze i czytania,osobom przygotowującym dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego,asyscie procesyjnej.Bardzo dziękuję mieszkańcom Solca Nowego za ofiarowane obrusy,które zostały zakupione z ofiar podczas Orszaku Trzech Króli.
6. Trwamy w Oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Z tej racji nie obowiązuje piątkowy post.
7. Ministranci i dzieci zaangażowane w czytanie Drogi Krzyżowej wyjeżdzają jutro do Legnicy,Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby.
8. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam szczególnej ofiarności Czcigodnych Parafian.
9. W środę po Mszy św.spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
10. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia. Suma Odpustowa we Wroniawach o godz.15.00. Po Mszach św.zbiórka ofiar na Caritas.