^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.04.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Dorota Kaczmarek,Józef Jokś,Grażyna Skrzypczak,Kazimierz Skrzypczak. Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego.Korzystajmy z tego żródła łaski. Dziękuję przy tej sposobności osobom prowadzącym Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas.

4. Dziękuję za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną . Bóg zapłać.
5. W liturgii wspominamy: w poniedziałek św.Marka,we wtorek św.Wojciecha i w piątek św.Katarzynę.
6. W poniedziałek wielkanocny zebraliśmy na KUL 302,30PLN.Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
7. Kandydaci do bierzmowania z klasy 8 w środę 27.04.2022 r.w ramach spotkania pojadą na koncert Qulturalne Bierzmowamie do Domu Kultury w Wolsztynie. Autobus odjeżdza sprzed kościoła o 18.05,a z Solca o 18.10.Obecność obowiązkowa. W związku z tym nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy przed Mszą o godz.17.20.
8. 3 maja na Jasnej Górze odbędzie się Dziękczynienie naszej Archidiecezji za nawiedzenie Kopii Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.Parafia Farna w Wolsztynie organizuje pielgrzymkę dekanalną.Jeśli będą chętne osoby proszę zgłosić się do zakrystii.
9. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w łączności z mszą o godz.11.00.


 

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.