^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.07.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Kamila Każmierczak,Iwona Kawka,Barbara Miszczak.Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W poniedziałek Msza św.o godz.08.00.

4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca.Składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
5. W przyszłą niedzielę Festyn Parafialny. Rozpoczęcie o godz.12.00 Mszą św. Potem wspólna zabawa z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych zakończona potańcówką. Loteria fantowa w której główną nagrodą będzie rower.Osoby chętne do pakowania fantów zapraszam w środę i sobotę po Mszy na probostwie. Można jeszcze do soboty przynosić fanty i zapisywać się na placki. Dochód z festynu będzie przeznaczony na prace remontowe w naszym kościele. Zapraszam wszystkich do wspólnej radości.
6. Święcenie pojazdów w niedzielę 24.07.2022r. Szczegóły w przyszłą niedzielę.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.