^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.01.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Wojciech Kiełbasiewicz,Mariola Zielińska,Bartosz Zielinski,Oliwia Adam.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.

3. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego /Trzech Króli/. Msze św. O godz.08.00 i 11.00. Podczas Mszy święcenie kadzidła i kredy,a po Mszy zbierać będziemy ofiary na Krajowy Fundusz Misyjny.Z racji uroczystości nie obowiązuję post.Jest to także I Piątek miesiąca.okazja do spowiedzi przed Mszami św. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 10.30. Objazd chorych w czwartek od godz.08.00.
4. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrztu Pańskiego kończąca okres Narodzenia Pańskiego.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na KUL i ASD 318PLN i 20 EURO.za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
6.Plan kolędy:
  -02.01.od godz.14.00-ul.Żródlana i Sosnowa
  -03.01.od godz.14.00-ul.Polna od końca
Bardzo proszę o przyjechanie po księdza 15 minut przed początkiem.
7.W poniedziałek Msza św. Rano o godz.09.00.
8.Zabawa parafialna odbędzie się 07.01.AD2023 w sali w Solcu. Rozpoczynamy o godz.19.00. Podczas zabawy rozwiązanie loterii fantowej. Główna nagroda to talon o wartości 1200 PLN,robot kuchenny,żelazko parowe,ekspress do kawy,frytownica beztłuszczowa.Drobne fanty i zapisy na placki jeszcze trwają.Są jeszcze wolne miejsca

 

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.