OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.01.AD2023

1. Bardzo dziękuję mieszkańcom Solca Nowego za dbanie o czystość naszej świątyni.O przejęcie dyżuru proszę mieszkańców Solca.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Bardzo dziękuję p.Sołtys i Radzie Sołeckiej za zorganizowanie i przeprowadzenie Orszaku Trzech Króli już po raz trzeci. Bóg zapłać.

4. Dzisiaj uroczystość Chrztu Pańskiego kończąca okres Narodzenia Pańskiego.
5. W związku z kolędą w poniedziałek i piątek Msza św. Będzie odprawiona w kościele we Wroniawach o godz.18.30.
6. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czigodnych Parafian.
7. Liturgię Mszy św.o godz.11.00 w przyszłą niedzielę przygotują dzieci z klasy III.