OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.01.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Elżbieta Szukała,Kamila Antkowiak,Kamil Chłopowiec. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Radio Emaus 106.50PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
4. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego w naszej tradycji zwane Matki Bożej Gromnicznej.Msze św. W sali w Solcu o godz.10.00 i w kościele w Solcu Nowym o godz.17:30.Na każdej Mszy święcenie gromnic.Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.Dziękujmy Bogu za powołania do życia zakonnego i prośmy o nowe.Po Mszach zbiórka ofiar na klasztory klauzurowe.

5. W nadchodzącym tygodniu I Piątek miesiąca:
-objazd chorych w czwartek od godz.08.00
-okazja do spowiedzi w piątek od 16.30
-adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz.17.00
6. Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe.Z wielką radością po trzyletniej przerwie mogłem poświęcić domy Czcigodnych Parafian i wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo w nowym roku.Bardzo dziękuję za serdeczną atmosferę, ogromną życzliwość i cierpliwość w oczekiwaniu na wizytę.Szczególne podziękowania dla przygotowujących smaczne posiłki i podwożących na trasy kolędowe.Dziękuję za złożone ofiary będące wyrazem troski o wspólnotę parafialną.Za okazane dobro niech Pan Bóg błogosławi.