OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.02.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Lucyna Przymuszała,Alicja Lorenz. Bóg zapłać.
2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom pomagającym w posprzątaniu kościoła po okresie Bożego Narodzenia.
3. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
4. W poniedziałek Msza św.rano o godz.08.00.

5. W święto Ofiarowania Pańskiego zebraliśmy na klasztory klauzurowe 102,50PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
6. W sobotę Światowy Dzień Chorego.Modlitwy i ofiarowane cierpienia w intencji Kościoła są jak mawiwł św.Jan Paweł II”skarbem naszej wspólnoty.Zadbajmy o to by nasi chorzy mogli regularnie korzystać z sakramentów.Osobom opiekującym się chorymi z serca dziekujemy