OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.03.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Katarzyna Spławska,Barbara Każmierczak,Bogdan Każmierczak Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W ubiegłą niedzielę na pomoc Ukrainie zebraliśmy 442,50 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne:
- Droga Krzyzowa w piątek w łączności z Mszą /dla dzieci we Wroniawach o godz.16.30/,osoby chętne do czytania rozważań mogą się zgłaszać w zakrystii,
-Gorzkie Żale w łączności z Mszą niedzielną o godz.11.00
3. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na Daninę Diecezjalną.
4. Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII zapraszam na spotkanie w środę. Rozpoczynamy od udziału w Mszy św.
5. Dzisiaj Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z Misjonarzami.Po Mszach zbiórka ofiar na dzieło pomocy polskim misjonarzom Ad Gentes.
6. W poniedziałek Adoracja Najświętszego Sakramentu we Wroniawach od 09.00 do 17.30. W związku z tym w poniedziałek nie będzie Mszy św. w Solcu Nowym. Natomiast będzie Msza we wtorek o godz.08.00.