OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.03.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Alicja Sammler,Weronika Sławińska,Agnieszka Michalak,Halina Schiller. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3.W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne:
- Droga Krzyżowa w piątek w łączności z Mszą /dla dzieci we Wroniawach o godz.16.30/,
- Gorzkie Żale w łączności z Mszą niedzielną o godz.11.00

4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na Daninę Diecezjalną i ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od I Róży Matek z Solca
5. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne,które poprowadzi O.Błażej Goniwiecha franciszkanin z Wielunia.Nauki rekolekcyjne podczas Mszy św.w niedzielę a w poniedziałek,wtorek i środę podczas Mszy o godz.17:30. Za udział w rekolekcjach można zyskać odpust zupełny.
6. Droga Krzyżowa przez naszą miejscowość jest zaplanowana na Niedzielę Palmowa wieczorem. Osoby chcące czytac rozważania proszę o zgłaszanie w zakrystii.
7. Odbiór alb dla dzieci pierwszokomunijnych w piątek 24.03.2023r. od godz.17.00 w sali we Wroniawach.
8. Spowiedz wielkopostna z udziałem kapłanów z dekanatu jest zaplanowana na wtorek 28.03.2023r. Przed południem od 10-11.30,po południu od 16-17.30
9. W niedzielę 02.04.2023 Żywy Różaniec z Solca zaprasza na rózaniec w intencji ekspijacji za ataki na Świetego Jana Pawła II o godz.14.00 w kaplicy.
10. Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII maja spotkanie w środę. Rozpoczynamy od Mszy św.a po niej spotkanie.