OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.04.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marzena Lorenz,Gabriela,Zenon Nowaccy,Dominika Ripa,Leszek Wróbel. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.Nowy numer gazety Dobre Nowiny na 18 rocznicę śmierci Jana Pawła II do zabrania przy wyjsciu z kościoła.
3. Bardzo serdecznie zapraszam na Drogę Krzyżową dzisiaj od stacji kolejowej do kościoła. Początek o godz.18.00.

5. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na Daninę Diecezjalną i ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od IV Róży Ojców z Solca . Bóg zapłać.
6. W niedzielę 02.04.2023 Żywy Różaniec z Solca zaprasza na różaniec w intencji ekspijacji za ataki na Świętego Jana Pawła II o godz.14.00 w kaplicy.
7. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-objazd chorych w czwartek od godz.08.00,
-okazja do spowiedzi w piątek od godz.17.00.
8. Osoby chcące włączyć się w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego zapraszam na spotkanie w środę po Mszy św.