OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.04.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Teresa Łakoma,Józef Łakomy,Cecylia Każmierczak,Aleksandra Hamrol,Piotr Hamrol. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie Wielkiego Tygodnia:
-uczestnikom Drogi Krzyżowej,szczególne podziękowania strażakom z OSP Solec,
-uczestnikom i pomysłodawcą modlitwy różańcowej w rocznicę śmierci Jana Pawła II,

-osobom przygotowującym dekorację,Ciemnicę i Grób Pański,oprawę Triduum Paschalnego,
-osobom czytającym komentarze i czytania podczas Triduum Paschalnego,
-ministrantom,scholi,p.Marzenie i p.Rafałowi,szafarzom,
-delegacjom za złożone życzenia z racji Wielkiego Czwartku,
- Niech Boże błogosławieństwo ogarnie wszystkich chcących angażować się w życie naszej Parafii
4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na Daninę Diecezjalną i ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od II Róży Matek z Solca Nowego,od mieszkańców Solca Nowego od kościoła do krzyża,od I Róży Ojców i II Róży Matek z Solca . Bóg zapłać.
5. Dzisiaj po Mszach zbiórka ofiar na KUL oraz WT UAM.
6. Trwamy w oktawie Wielkanocy.Z tej racji nie obowiązuje piątkowy post.
7. W piątek Święto Chrztu Polski.
8. Przyszła niedziela będzie niedzielą Miłosierdzia Bożego,odpust parafialny we Wroniawach.Suma odpustowa o godz.15.00 poprzedzona uroczystym wyśpiewaniem Koronki do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam.
9. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
10. Liturgię Mszy św.przygotują dzieci pierwszokomunijne. W sobotę o godz.10.00 pierwsza spowiedź w kościele.