OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.03.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Halina Skrzypczak,Paulina Rogaczewska,Hanna Lepka,Magdalena Łukaszewska. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj po Mszach św.można nabywać palmy przygotowane przez dziecięcą i Młodzieżową Drużynę Strażacką. Za palmy składamy dobrowolną ofiarę przeznaczoną na działalność drużyny.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne:
- Droga Krzyżowa w piątek w łączności z Mszą,
-Gorzkie Żale w łączności z Mszą niedzielną o godz.11.00,
Bardzo serdecznie zapraszam na Drogę Krzyżową w Niedzielę Palmową od stacji kolejowej do kościoła. Początek o godz.18.00. O niesienie krzyża proszę:
1. -Dzieci pierwszokomunijne z rodzicami
2. -Kandydaci do bierzmowania,
3. -Służba liturgiczna,
4. -Koło Gospodyń Wiejskich z Solca,
5. -Koło Gospodyń Wiejskich z Solca Nowego,
6. -Rada Parafialna,
7. -Matki Różańcowe z Solca,
8. -Ojcowie Różańcowi,
9. -Ochotnicza Straż Pożarna z Solca,
10. -Rada Sołecka Solec,
11. -Rada Sołecka Solec Nowy,
12. -Matki Różańcowe z Solca Nowego,
13. -Dziecięca i Młodzieżowa Drużyna Strażacka,
14. -Wszyscy chętni.
O zabezpieczenie prosimy Strażaków z Solca.
5. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na Daninę Diecezjalną i ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od III,IV,V Róży Matek z Solca oraz mieszkańców Solca Nowego od stacji kolejowej do kościoła. Bóg zapłać.
6. Dziękuję wszystkim Parafianom uczestniczącym w rekolekcjach wielkopostnych.Ofiary zbierane w poniedziałek,wtorek i środę przekazałem jako nasze podziękowanie do klasztoru OO.Franciszkanów w Wieluniu.O.Gwardian i o.Błazej bardzo serdecznie dziękują.
7. Spowiedź wielkopostna z udziałem kapłanów z dekanatu jest zaplanowana na wtorek 28.03.2023r. Przed południem od 10-11.30,po południu od 16-17.30. Zachęcam do skorzystania.
8. W niedzielę 02.04.2023 Żywy Różaniec z Solca zaprasza na różaniec w intencji ekspijacji za ataki na Świętego Jana Pawła II o godz.14.00 w kaplicy.
9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2161,70 PLN. Za wszystkie ofiary złożone w nkościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
10. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Wielki Tydzień. Na każdej Mszy święcenie palm i procesja na rozpoczęcie Mszy.