OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.04.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Adam,Tomasz Adam,Barbara Szefner,Mariola Matysik. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na Daninę Diecezjalną . Bóg zapłać.

4. W II Święto zebraliśmy  na KUL oraz WT UAM 306,60 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
5. Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcam by rozwijać kult Bożego Miłosierdzia w swojej osobistej duchowości.W naszym kościele koronka jest odmawiana przed większością Mszy św.
6. Kandydaci do bierzmowania z klasy 8 mają spotkania w poniedziałek i środę po Mszy św. Rodziców zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy o godz.11.00.
7. Od dzisiaj przeżywamy Tydzień Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.
8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 23.05.2023r. Koszt 120PLN.Zapisy z wpłatą w zakrystii.
9. Pilgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r.Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.