OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.02.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Patrycja Pukacka, Paulina Pukacka, Paulina Szmatuła, Jarosław Szmatuła, Wiesława Kuczyk. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.

3. W dzisiejszą niedzielę Światowy Dzień Chorego.Módlmy się za chorych przez pośrednictwo Matki Bożej z Lourdes.
4. W środę rozpoczniemy Wielki Post. Msze św. w Środę Popielcową w sali w Solcu o godz.10.30 i w Solcu Nowym o 17.30. Na każdej Mszy św.posypanie głów popiołem. Tego dnia obowiązuje Post ścisły.Po Mszach św. Zbiórka ofiar na Caritas .
5. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
-Droga Krzyżowa w piątek w łączności z Mszą św.
-Gorzkie żale w niedzielę po Mszy św.o godz.11.00.
6. Daninę diecezjalną składamy w osobnych kopertach.
7. W związku z feriami zimowymi dzieci z klasy trzeciej nie muszą przygotowywać liturgii trzeciej niedzieli.Dzieciom i nauczycielom życzymy dobrego odpoczynku.
8. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.