Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedzielę Zwykłą – 02.11.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXXI Niedzielę Zwykłą – 02.11.2014r. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

1. W listopadowe dni w szczególny sposób pamiętamy o naszych drogich zmarłych. Modlimy za nich w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi w wymieniankach. Można je składać do koszyczka umieszczonego przy obrazie M. B. Częstochowskiej.
2. Jeszcze do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.
3. W czwartek po Mszy św. GODZINA ŚWIĘTA – serdecznie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu.
4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź św. w ciągu tygodnia pół godziny przed Mszą św., a w piątek od godz. 14.30 do 15.30. Na zakończenie Spowiedzi możliwość przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej.
5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – w piątek 7 listopada od godz. 9.00.
6. W przyszłą sobotę i niedzielę po Mszach św. przed kościołem zbierać będziemy ofiary na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
7. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
8. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej we Wroniawach serdecznie zaprasza na zabawę taneczną, która odbędzie się 15.11.2014 na Sali Wiejskiej we Wroniawach o godz.19.00. Cena biletu 140zł od pary.
Zapisy pod numerem tel. w gablocie /506 339 032/.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Irenie Wolnik, Dorocie Szczepaniak, Irenie Waszkowiak, Renacie Rogozińskiej;
● za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne. Zebraliśmy 183 zł.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”, „Miłujcie się”. Ministranci rozprowadzają kalendarz na rok 2015, wydany przez Archiwum Archidiecezjalne. Cena 3 zł.