Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą – 18.01.2015 r.

1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.Niech intencja jedności stanie się przedmiotem naszej intensywnej modlitwy.
2. Przeżywamy trzecią niedzielę miesiąca, a zatem dzisiejsza składka przeznaczona jest na dalsze potrzebne prace przy naszej Świątyni.
3. Dzisiaj kończę odwiedziny duszpasterskie we Wroniawach. Od poniedziałku rozpoczynamy Kolędę w naszej Parafii. Przypominam, iż cały plan kolędy jest umieszczony w Internecie i w gablocie.
4. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
5. Również za tydzień, w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.
6. Od 1 stycznia 2015 roku nie ma w naszym kościele Mszy św. w poniedziałki, z wyjątkiem świąt oraz października i czasu Adwentu. Biuro Parafialne będzie czynne w środy po wieczornej Mszy św. oraz czwartki od godz. 16.30 do 17.30 (z wyjątkiem czasu kolędowego). W czasie kolędy proszę się kontaktować zawsze po Mszy św.
 ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne:
 ● za ofiarowane placki i fanty na naszą zabawę.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”