Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą 28.06.2015 r.

1. Jutro obchodzić będziemy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. tego dnia: w Solcu na Sali o godz. 10.00; w kościele o godz. 17.30. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Świętej.
2. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. oraz w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.
3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Także w środę po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w przygotowaniu festynu parafialnego 26 lipca, zapraszam na spotkanie w środę o godz. 20.00 na probostwie.
5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Św. przed każdą Mszą św., a w piątek dodatkowo od godz. 16.30 do 17.30.
6. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w czwartek od godz. 8.00.
7. Młodzież, która chce wyjechać do Konarzewa k. Poznania w terminie od 12 do 16 lipca, zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę zaraz po Mszy św. o godz. 11.00.
8. W Wieleniu rozpoczyna się tygodniowy Odpust. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie.
9. Za tydzień w niedzielę 5 lipca tradycyjna pielgrzymka z Kębłowa do Wielenia. Zachęcam do uczestnictwa. Pielgrzymi z Wroniaw wychodzą o godz. 5.15 i i ok. godz. 6.00 dołączą się do pielgrzymów z Kębłowa w Stradyniu.
  ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Edycie Rogozińskiej, Grażynie Marek, Barbarze Stanek;
  ● dziękuję także za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 1.910,40 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  ● bardzo dziękuję także tym, którzy przygotowali w Solcu poczęstunek dla pielgrzymów z Wolsztyna.
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (7,90 zł), jest także nowy numer „Miłujcie się” (4 zł).
12. Wszystkim dzieciom, młodzieży i nauczycielom, a także wszystkim korzystającym z urlopów życzę dobrego, bezpiecznego odpoczynku – niech Pan Bóg umacnia swoją łaską.