Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą 05.07.2015 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Intencje na Nowennę można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.
2. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. oraz w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.
3. 1 lipca odbył się w Biskupicach Ołobocznych pogrzeb śp. Ks. Mariana Kończaka, pierwszego proboszcza naszej Parafii. W naszym kościele odprawimy Mszę św. w intencji zmarłego kapłana 22 listopada o godz. 8.00. Módlmy się w jego intencji – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Beacie Adamskiej, Teresie Materna, Gabrysi Gracz;
  ● dziękuję także za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na potrzeby Stolicy Świętej. Zebraliśmy 38 zł.
5. Koło Gospodyń Wiejskich w Solcu zaprasza w dniu 11 lipca na festyn z okazji 50-lecia Koła. Rozpoczęcie obchodów o godz. 15.00 Mszą św. na boisku sportowym w Solcu. Serdeczne zaproszenie dla wszystkich, a zwłaszcza należących do Koła Gospodyń.
6. 26 lipca odbędzie się nasz parafialny festyn przy kościele. Rozpoczniemy go Mszą św. o godz. 12.30. Po jej zakończeniu wspólne biesiadowanie, gry i zabawy przy kościele, zakończone zabawą taneczną. Podczas festynu rozprowadzać będziemy cegiełki na dalsze prace potrzebne przy naszym kościele (spośród nabywców cegiełek rozlosujemy nagrody, między innymi: talon na 800 zł do wykorzystania w sklepie RTV AGD). W związku z tym, proszę Parafian o przynoszenie nagród na festyn. Panie proszę o upieczenia ciasta (ze względów organizacyjnych w zakrystii wyłożona jest lista).
7. W związku ze zbliżającym się spotkaniem Ojca Świętego z młodzieżą w Krakowie w lipcu 2016 roku, poszukujemy osoby z dobrą znajomością języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański). Proszę o kontakt w zakrystii.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (7,90 zł), jest także nowy numer „Miłujcie się” (4 zł).
9. Wszystkim Drogim Parafianom rozpoczynającym zasłużony urlop życzę dobrego wypoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów!