Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą 11.10.2015 r.

1. Trwają obrady XIV Zgromadzenia Zwyczajnego Synodu Biskupów poświęcone „Powołaniu i misji rodziny w Kościele i świecie współczesnym”. Odmawiany w tych dniach różaniec ofiarujmy także w tej intencji.

2. Dzisiaj przeżywamy XV Dzień Papieski pod hasłem – „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Przed kościołem młodzież zbiera ofiary do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
3. Przez cały miesiąc październik zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele - w poniedziałek, środę i piątek po Mszy św. o godz. 17.30; w sobotę o godz. 17.00 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Różaniec na Sali w Solcu od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
W tym tygodniu nie będzie modlitwy różańcowej dla dzieci.
4. W październiku Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odmawiamy w środy o godz. 17.15.
5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, a zatem jak zwykle składka będzie przeznaczona na prowadzone przy kościele prace.
6. Także za tydzień obchodzić będziemy Światową Niedzielę Misyjną i rozpoczęcie tygodnia misyjnego. Z tej racji przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.
7. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne
9. Przed kościołem do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Wzrastanie” (4 zł), nowy numer „Miłujcie się” (4 zł), a także kalendarz na rok 2016 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).