Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 20.11.2016 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Niedziela ta kończy rok liturgiczny w Kościele. Także dzisiaj kończymy ogłoszony przez Papieża Franciszka Jubileusz Miłosierdzia. Niech wyrazem naszego zawierzenia Bożemu Miłosierdziu będzie odmawiany dzisiaj Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
2. W związku z przypadającą dzisiaj trzecią niedzielą miesiąca, składka jest przeznaczona na dalszą spłatę długu związanego z remontem dachu naszego kościoła.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30.
4. Zbiórka ministrantów i kandydatów w piątek o godz. 16.30.
5. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 21.11-25.11.2015 o godz. 19.00.
6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela.
7. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. o godz. 17.30 oraz w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Irenie i Annie Buła, Danucie Inda, Krystynie i Agnieszce Kurasińskim, Halinie Jońca;
● za ofiary złożone na pomoc dla prześladowanych chrześcijan w Iraku. Zebraliśmy 240 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
9. Przed kościołem do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), a także kalendarz na rok 2017 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).