Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Zwykłą - 23.02.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na VII Niedzielę Zwykłą - 23.02.2014r.

1. W ubiegłą niedzielę na remont naszej Świątyni i jej otoczenia zebraliśmy 2.154 zł i 40 gr. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom!
2. W środę po Mszy św. o godz. 17.30 Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy. Do koszyczka w kruchcie można składać intencje na nowennę.
3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 3 marca zaraz po Mszy św. o godz. 17.30.
4. W czwartek 27 lutego o godz. 16.30 na probostwie w Solcu Nowym będzie można odbierać alby dla dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.
5. Katecheza przedmałżeńska rozpoczyna się w poniedziałek 24 lutego o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
6. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 8.00.
7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary na kwiaty: Emilii Adam, Barbarze Szefner, Grażynie i Wojtkowi Walkowiak..
8. Zapowiedzi przedślubne – mają zamiar wstąpić w związek małżeński:
- Marcin Kryś, par. pw. M. B. Częstochowskiej w Solcu Nowym
     Paulina Tomiak, par. pw. św. Stanisława w Gościeszynie,
     zapowiedź III
- Marcin Wróblewicz, par. pw. św. Bartłomieja w Kębłowie
     Martyna Rogozińska, par. pw. M. B. Częstochowskiej w Solcu Nowym
     zapowiedź I
Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Miłujcie się”.